Мафия Киевская

Мафия Киевская

200 грн.

Мафія київська – купити гру у виробника Flixplay

Найнижчі ціни, відмінна якість. Відправлення в день замовлення!

Київ заснув … Щоранку кияни дізнавалися жахливі новини з пабліків Інстаграма. Мафія творила беззаконня вбиваючи мирних жителів, які були свідками їх брудних справ. Мер міста звернувся до поліції з допомогою врегулювання цього питання. Але також на допомогу поліції готові прийти справжні Київські месники: Растаман з Райдужного ЖМ, Барига з Троєщини, Повія з Дарниці, Гопник з Борщагівки та інші.

Склад гри

16 карт ролей:

1 Карта Мера
3 карти одинаків
Карта Растамана з Райдужного ЖМ
Карта Дніпровський маніяк
Карта Повія з Дарниці

3 карти поліції

1 Карта Боса мафії
3 Карти мафії

5 Карт мирних жителів
Карта Бариги з Троєщини
Карта Закладчик з Оболоні
Карта Студента КНУ ім. Т.Г.Шевченка
Карта Гопник з Борщагівки
Карта Працівник Метрополітену

Підготовка до гри

Зберіть компанію з 6 і більше осіб, оптимально 8-12. Один з гравців обирається ведучим. Він не бере активної участі в грі, тільки коментує дії і стежить за дотриманням правил.

Далі обираємо карти, які будуть приймати участі у грі.
1) Мирних жителів має бути в два рази більше, ніж мафії (поліція та мер теж вважаються мирними жителями)
2) Має бути одна, максимум дві карти одинаків
3) Без мера буде складно перемогти мафію, тільки він може самостійно вигнати будь-якого гравця

Визначившись з картами, перемішайте їх і наосліп роздайте кожному гравцю. Ви можете показати вашу карту тільки вашому напарникові по ролі або в кінці гри. Дійте згідно ролі, яка вам дісталась

Хід гри

Гра має два періоди – день та ніч, які змінюють один одного по черзі. Вдень гравці обговорюють, хто може бути мафією і разом виганяють обраного. Вночі Мафія вбиває жителів, а жителі в свою чергу відіграють відповідно до своєї ролі.

Наприклад.
Після того, як всі гравці отримали ролі і побачили їх, ведучий говорить: «Настала ніч, всі заснули. Всі закрили очі. Ведучий продовжує – Прокидається Мафія. Мафія відкриває очі і знайомиться один з одним. Далі ведучий просить інші ролі по черзі відкритися, щоб представиться. Потім ведучий говорить – настав ранок » і всі по команді ведучого починають обговорення, хто що чув в першу ніч.

День

Гравці обговорюють між собою, хто може бути мафією. В кінці пропонують одну або кілька кандидатур і голосують, кого потрібно вигнати з гри. Обраний кандидат йде і в кінці показує свою карту.
Кожен день гру залишає тільки один гравець. Той хто покинув гру не може підказувати або коментувати те, що відбувається.

Ніч

Після вигнання одного з гравців ведучий по черзі викликає кожного з гравців скористатися своїми здібностями. Першим йде Мер, потім Растаман, Повія або маніяк, потім мафію, Боса мафії і в кінці поліцейських. Найголовніше, що відбувається вночі – це постріли мафії. Коли приходить черга мафії обрати жертву, ведучий говорить: «Мафія прокинулася і готується зробити постріл» Мафія спілкується за допомогою жестів і обирає собі жертву.
Коли кожен гравець виконає свою роль, ведучий скаже про настання дня і озвучить підсумки минулої ночі.
Далі йдуть обговорення …

Перемога
Мирні жителі – коли вся Мафія покине гру
Мафія – коли кількість мирних жителів буде менше мафії

Порядок дій

Мер – Растаман, Повія або маніяк – мафія – Бос мафії – поліцейський

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Мафия Киевская”

Start typing and press Enter to search