Мафія Сімпсони

Мафія Сімпсони

180 грн.

Мафія Сімпсони – купити гру у виробника Flixplay

Найнижчі ціни, відмінна якість. Відправлення в день замовлення!

Категорія: Позначка:

МАФІЯ СІМПСОНИ

Спрингфілд заснув…

Щоранку жителі містечка дізнавалися жахливі новини. Мафія міста чинила безлад на чолі з Жирним Тоні та безжалісно вбивала мирних жителів, які заважали вести «бізнес» чи були звичайними свідками їх брудних справ. Поліція Спрингфілда почала втрачати контроль над містом, а звичайні люди почали боятися наближення ночі. Прийшов час згуртуватися та розставити все на свої місця! На допомогу поліції прийшли лідери міста: цинічний пастор – Тімоті Лавджой, придуркуватий лікар – Джуліус Хібберт, типова американська сімейка Сімпсонів, депресивний власник пивного бару – Мо Сизляк, алкаш – Барні Гамбл. Отже, вся надія лише на них! Але причаїлася ще одна сторона цієї історії, яка невигідна нікому – це маніяк-збочинець та лиходій…

 

ПРАВИЛА ГРИ

СКЛАД ГРИ

17 карт ролей:

2 карти лідерів мирних жителів – пастор та лікар

6 карт звичайних мирних жителів

1 карта шефа поліції

2 карти копів

1 карта боса мафії

3 карти мафії

2 карти одинаків – лиходій та маніяк

 

ПІДГОТОВКА ДО ГРИ
Зберіть компанію із 6 та більше гравців, оптимально 8-12.
Один із гравців стає ведучим, ви можете обрати його самостійно або розіграти це звання. Ведучий не бере активної участі у грі, лише коментує дії, стежить за гравцями та дотриманням правил. Далі обираємо карти, які будуть приймати участь у грі.
Правила вибору карт такі: 1)    Мирних жителів повинно бути орієнтовно в два рази більше, ніж мафії (копи також вважаються мирними жителями).  2)    Мирні жителі повинні обрати лише одного лідера. Визначившись із вибором карт, перетасуйте їх та роздайте всліпу кожному гравцю. Учасники гри повинні подивитися на свою карту так, щоб жоден із гравців її не побачив. Оприлюднюється карта лише у випадку, коли ви покидаєте гру або в кінці гри. Дійте згідно з умовами ролі, яка вам дісталась.
ХІД ГРИ
Гра має два періоди – день та ніч, які по черзі змінюють один одного. Вдень гравці обговорюють, хто може бути мафією і колективно виганяють обрану особу. Вночі мафія вбиває мирних жителів, а інші гравці діють згідно своєї ролі.  Після того, як всі гравці отримали свої ролі та ознайомилися з ними, ведучий говорить: «Настала ніч. Всі заснули» . Всі повинні закрити очі, а ведучий говорить: «Проснулась мафія». Всі мафіозі відкривають очі та знайомляться один із одним, після чого знову засинають. Далі ведучий просить інші особливі ролі відкритися по черзі, щоб він познайомився із ними і говорить: «Всі знову заснули». Тепер настає ранок, всі відкривають очі по команді ведучого та починається обговорення.
ДЕНЬ
Вдень гравці обговорюють, хто з них може бути мафією. У кінці обговорення пропонують одну або декілька кандидатур, а потім по черзі проводять голосування. Той з гравців, проти кого була найбільша кількість голосів, покидає гру та відкриває свою карту. Ціль мирних жителів – зрозуміти, хто є мафією, вони можуть відштовхуватися від того, що вони почули вночі, що вони помітили в день, та на інші показники. Ціль мафії – залишатися невразливими, пудрити мізки мирним жителям, і на голосуванні намагатися пропонувати когось із мирних жителів. При цьому непотрібно яскраво показувати свої наміри, щоб ніхто нічого не запідозрив.  На обговорення відводиться не більше 5-7 хвилин. Після цього ведучий називає кожного по черзі, рахує голоси. Той, хто набирає найбільшу кількість голосів – покидає гру. Вдень можна голосувати за одного і того кандидата тільки один раз. Кожного дня тільки один гравець покидає гру. Гравці, які покинули гру ні в якому разі не повинні підказувати чи коментувати гру. Пам’ятайте, якщо ви граєте в шістьох, то перший вбитий стає ведучим.
НІЧ
Після вигнання одного з гравців ведучий говорить: «Настала ніч, всі заснули». Потім, по черзі він викликає скористатися своїми можливостями – спочатку секс-робот, потім лікаря, мафію, копів, дивака, маніяка.  Якщо гравець з однією із цих ролей вбитий, то викликати його не потрібно. Найголовніше, що відбувається вночі, це постріли мафії. Коли настає черга мафії стріляти, ведучий говорить: «Мафія прокинулась і обирає собі жертву». Мафія, за допомогою жестів спілкується між собою та вказує кого потрібно вбити. Ведучий говорить, що постріл відбувся і відправляє мафію далі досипати. Далі ведучий називає інших персонажів, поки всі не виконають свої дії. Тільки після цього оголошує про настання нового дня. Далі говорить, кого було вбито вночі та просить жертву показати іншим гравцям свою карту. Після цього гравець, який вибув із гри не може підказувати чи висловлювати свої здогадки. Потім починається нове обговорення і все повторюється, поки одна із сторін не виграє.
ПЕРЕМОГА 
Перемагають мирні жителі лише тоді, коли всі мафіозі покинули гру. Мафія перемагає з моменту більшої кількості гравців мафії ніж мирних жителів. Мафія перемагає тоді, коли кількість гравців мафії більша порівняно з мирними жителями.
ОСОБЛИВІ РОЛІ
У грі може приймати участь тільки один Лідер – Пастор, Лікар.  Пастор – Може врятувати одного із гравців від вигнання. Вночі обирає, кого саме не зможуть вигнати. Себе обирати не може. Лікар – Обирає гравця, якого не зможуть вбити цієї ночі. Сам себе лікар обрати не може. Поліція – Може застрелити одного із гравців, якщо вважає його мафією або може заарештувати обраного гравця лише на одне коло, дії якого не будуть використані наступної ночі. Одного і того ж самого гравця не можна арештувати більше одного разу. Обирають за допомого жестів   Мафія – Мовою жестів домовляються, кого потрібно вбити вночі.  Дивак – Обирає того, хто не може голосувати вдень. Маніяк – Вночі може вбити одного гравця.

 

ПОРЯДОК ДІЙ ГРАВЦІВ

пастор > лікар > мафія та бос мафії > шеф поліції та копи > лиходій > маніяк

Кількість гравців: 6-12 

Час гри: 15-25 хв

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Мафія Сімпсони”“

Start typing and press Enter to search